ByKaktüs Beşik

Tanıtım Bilgileri

Beşikten Dolaba 6 Farklı Şekilde Kullanım

Kolay Kurulum ve Kolay Dönüşüm
Beşikten yatağa, yataktan oyun alanına, oyun alanından dolaba dönüşen inanılmaz tasarım. Beşik olarak satın aldığınız ürün çocuğunuz büyüdüğünde dolap olarak kullanılmasını sağlayarak uzun kullanım imkanı sağladık.

Genel bilgiler

Çocuk sağlığına uygun boya. Uzun kullanım için 1'ci sınıf malzeme.

  • Çocuğunuzun ismi beşiğinde yazılabir.
  • İsteğinize göre farklı ebatlarda üretim.
  • Dilediğiniz renklerde üretim.
  • 3 kadame yükseklik ayarı.
  • 6 farklı kullanım şekli.

Anne Yanı Kullanımı

Kaktüs Beşik, tekerlekli yapısı ile akşamları rahatça yatağınızın yanına çekebileceğiniz, korkuluk düzeni ile yerinizden kalkmadan bebeğinize dokunabilir, sevebilir, emzirebilirsiniz. Tamamen sağlıklı ve doğal ürünlerden el işçiliği ile üretilen tasarımımız, bebek bakımında en yakın yardımcınız olacaktır.

Anne yanı tasarımı bebeğinizin ilk 6 ayı için planlanmıştır, ilk 6 aydan sonra ürünümüzü normal beşik olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Açık Beşik

Kaktüs Beşik, bu tasarımında beşiğinizin açık bölümünde bebeğinizin bakımını yapabilir, isterseniz boş zamanlarınızda açık bölüme oturup bebeğinize yakınken kendi sosyal faliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her an bebeğinize yakın olacaksınız.

Açık Beşik tasarımı Bebeğinizin ilk 6 ayı için planlanmıştır, ilk 6 aydan sonra ürünümüzü normal beşik olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Normal Beşik

Kaktüs Beşik, normal beşik siperiş verirken seçtiğiniz ölçülere göre 120X60 Cm, 120X70Cm, 130X60Cm, 130X70 Cm, 140X60Cm 140X70 Cm yatak ölçülerinde olabilir. bu tarasımda tamamen sağlık malzemelerden yapılmış, su bazlı kurşun içermeyen boya ile elde boyanmış olmasından dolayı bebeğiniz sağlıklı ve güvenle uyuyacaktır.

Güvenlik ve Sağlık Çocuklarımız için Önceliğimizdir.

Oyun Alanı

Kaktüs Beşik, siz işleriniz ile ilgilenirken çocuğunuz güvenli alanında ve tekerlekli yapısı ile siz evinizin hangi bölümünde olursanız çocuğunuz sizin yanınızda.

Çocuk Yatağı.

Kaktüs Beşik, çocuğunuz büyüdüğünde artık bir beşik değil yatağa ihityacınız olduğunda da Çocuk yatağı dönüşümü ile size bu imkanı sağlıyor.

Eğitici Dolap

Kaktüs Beşik, çocuğunuz artık beşiğe ve yatağa sığmıyor, nereye kaldıracaksınız yada kime vereceksiniz ki evinizde kullanmadığınız bir şey kalabalık etmesin.

İşte bu aşamada çocuğunuz için bir dolaba ihtiyacınız ortaya çıktığında, Kaktüs Beşik koca bir dolaba dönüşerek bir ihtiyacınızı daha karşılıyor, üstelik kapaklarında çocuğunuz için ilk eğitimleri verebileceğiniz eğitici tasarımı ile destekliyor.